سخن موسس

logo

شرکت مهندسی و صنعتی آذر تابلو توان تبریز .

شماره ثبت : 16471

ارتقا سطح داراييهاي نامشهود

شرکت آذر تابلو با استعانت از درگاه پروردگار متعال و با اتکاء به نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد و نیز تلاش هدفمند و مستمر سعي دارد كه ازبهترین و با کیفیت ترین تولیدکننده تابلو های برق در سطح منطقه باشد.
مشتری مداری سرلوحه کلیه فعالیت های شرکت قراردارد و ما از صمیم قلب اعتقاد داریم که (( همیشه حق با مشتری است )) مشتری با ارائه رهنمودها، انتقادات و توقعات خود ما را به پیش می برد. و این راز موفقیت را هیچگاه از دست نخواهیم داد و پیوسته از آن استقبال می کنیم .

رشد و توسعه شرکت وابستگی تام به نیروی انسانی متعهد ، متخصص و با انگیزه دارد لذا ما در این شرکت مهمترین سرمایه خود را نه تنها ماشین آلات و تجهیزات بلكه دانش فنی استفاده از تجهیزات  در كنار همکاران متعهد خود می دانیم و به این مهم توجه داریم که کارهای بزرگ باید توسط انسانهای کارآمد انجام شود و همه دانش ها و خلاقیت ها و شکوفائی ها در صنعت و . . . بستگی به انسانها دارد و ما با تمام وجود عقیده داریم باید آرامش – سلامتی و انگیزه های مادی و معنوی پرسنل را تامین نمائیم تا آنها با دریافت آموزشهای لازم و تلاش مستمر هر روز طرحی نو درافکنند و ما را به سرعت به سمت قله های موفقیت که افق های روشن دانش و تجربه کارآمد و خلاقیت و نوآوری است رهنمون باشند .

slide2